Помогите пожалуйста надо здать завтра до 10:00. Відстань між двома містами автомобіль подолав за 3

години. За першу годину він проїхав 40% всього шляху, за другу 50%решти, а за третій – останні 63 км. Знайдіть відстань між містами.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маслиенко Влада.

Відповідь:

Покрокове пояcнення:

S - відстань між двома містами

1год - 40% від S - 0,4S

S-0,4S=0,6S- решта

2год - 50% від решти 0,6S   - 0,6S*0,5=0,3S

3год  - 63 км

S-0,4S-0,3S=63

0,3S=63

S=63:0,3

S=210 км

Отвечает Овсепян Марина.

Ответ:

210 км

Пошаговое объяснение:

100%

1) 100 - 40 = 60%

2) 60 × 0.5 = 30% 30% = 63 км

3) 63 ÷ 30 × 100 = 210 км