112. Столяр виготовив 3 коритця. На кожне коритце він витратив по 5 дощечок, і ще залишилося з

дощечки.Скільки дощечок було у столяра спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Владислав.

1) 3•5=15 (дощ.) - на 3 коритця ;

2) 15+3=18 (дощ.)

Відповідь: 18 дощечок було у столяра спочатку.