Розв'яжи задачу. Довжина прямокутника 24 см а ширина становить 1/3 длины должны.Найдите периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Шилова Александра.

Ответ:

) 24 поділити на 3=8 - це ширина прямокутника  двох сторін

2)24-8=16-довжина прямокутника двох сторін

Отвечает Щенников Максим.

Відповідь:

Р = 66(см)

Покрокове пояснення:

24 ÷ 1/3 = 9(см) --- ширина

Р = 24+9+24+9 = 66(см)

Р ---- периметр.