Помогите пж даю 75 балов автомобіль за першу годину проїхав 80 км, за. другу на 10% менше ніж ща

першу ,а за третю на 10% більше ніж за другу за першу чи за третю годину автомобіль проїхав менший шлях і на скільки відсотків менший ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Антоха.

Ответ: автомобіль проїхав за третю годину менше шлях на 0,8 км.

Пошаговое объяснение:

1) 80-10%=72 (км)за другу годину

2)72+10%=79,2 (км) за третю годину

3)80-79,2=0,8 (км)