Помогите пж даю 35 балов автомобіль за першу годину проїхав 80 км, за. другу на 10% менше ніж ща

першу ,а за третю на 10% більше ніж за другу за першу чи за третю годину автомобіль проїхав менший шлях і на скільки відсотків менший ?

Ответы на вопрос

Отвечает Мацкевич Ева.

Ответ:

80 - 35 = 45

10 * 45 = 450

450 - 80 =370

Пошаговое объяснение:

Я такое делала в класе

Учитель говорил что верно‍♀️