скільки дошок потрібно, шоб 4 настелити підлогу в кімнаті довжиною 7,5 м i шириною 5 м, якщо

довжина дошки 6 м. ширина 0,25 м?СРОЧНО !!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Трещёв Ян.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

Спочатку знаходим площу кімнати

ab= 7*5,5= 37,5

Потім знаходим площу дошки

ab= 6*0.25=1,5

І 37,5/1,5= 25