Із 40 га зібрали 5200 ц картоплі, а з10 га 1800 картоплі .Обчистить середньої врожайність картоплі

на цих двох ділянках.

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

Ответ:

1) 40+10=50 (га) площа з якої зібрали усю картоплю

2)5200+1800=7000(ц) всього картоплі зібрали

3)7000:50=140(ц) картоплі з одного гектару - середня врожайність картоплі на двох ділянках

Відповідь: середня врожайність картоплі на двох ділянках - 140ц з 1 га

Пошаговое объяснение: