Три бригади збирали огірки. Перша бригада зібрала 37% огірків., друга - 25%, а третя - решту 152

кг. Скільки всього огірків було зібрано?

Ответы на вопрос

Отвечает Семеренко Александр.

Ответ:

400кг

Пошаговое объяснение:

Всі огірки 100%

100% - х кг

38% - 152кг

100/38= х/152

100*152= 38х

х = 400 кг