Знайдіть об’єм прямокутного паралелепіпеда, якщо його висота дорівнює 30 см, довжина становить 120%

ширини, а ширина –2/5 висоти.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорян Давид.

Відповідь:

5184^3 (см кубічних)

Покрокове пояснення:

1)30:5=12(см)-ширина

2)12:5=2,4(см)-20%ширини

3)12+2,4=14,4(см)-довжина

4)30×12×14,4=5184^3 (см кубічних) - об'єм паралелепіпеда.

ЗРОБИ БУДЬ ЛАСКА ЦЕ НАЙКРАЩОЮ ВІДПОВІДДЮ))))