ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!ЛОГИКА!!!!! Сума цифр двоцифрового числа дорівнює 12. Якщо до цього числа

додати 18, то дістанемо число, записане тими самими числами, але у зворотному порядку.Знайдіть це число.!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Платонова Майя.

Ответ:

Х число десятков,у-число единиц

{x+y=12

{10x+y+18=10y+x⇒10x+y-10y-x=-18⇒9x-9y=-18⇒x-y=-2

прибавим

2x=10

x=10:2

x=5

5+y=12

y=12-5

y=7

Ответ число 57