Власна швидкість катера 19,8 км/год , а швидкість течії річки 2.1 км/год . яку відстань подолає

катер , рухаючись 3 год за течією річки?

Ответы на вопрос

Отвечает Графская Диана.

Ответ:

65,7 км

Пошаговое объяснение:

1) 19,8+2,1=21,9(км/год) -швидкість за течією,

2)3*21,9=65,7(км) - відстань