Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 3,5, а середнє арифметичне трьох інших чисел – 2,8.

Знайди середнє арифметичне цих семи чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Екатерина.
1) 3,5 * 4 = 14 - сумма 4 чисел
2) 2,8 * 3 = 8,4 - сумма 3 чисел
3) (14+8,4) : 7 = 22,4 : 7 = 3,2 - среднее арифметическое 7 чисел