9. Маса одного оленя 150 кг. Яка маса (у центнерах) чотирьох таких оленів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Ibragimov Abdrahim.

Ответ:

6 центнер

Пошаговое объяснение:

1) 100кг=1цен

150=1,5(цен) - один олень

2)1,5×4=6(цен) - 4 оленя

либо

1) 100кг=1цен

150×4=600(цен)

2) 600кг=6цен