Спростіть вираз 4(3x-1)- 3(2+x)=


Ответы на вопрос

Отвечает Андронова Саша.

4(3x-1)- 3(2+x)=9x-10

Отвечает Уртенков Никита.

Ответ:

4(3х-1)-3(2+х)=9х-10

Пошаговое объяснение:

відкриваючи другу дужку, звертаємо увагу, що змінюються знаки!

4*3х-4*1-3*2-3*х =12х-4-6-3х=12х-3х-4-6=9х-10