На двох полицях було порівну книжок. Коли з першої полиці зналя 12 книжок, а з другої - 28 книжок

то на першій полиці стало книжок у 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чульдум Руслан.

Ответ:

x=y

x-12=3(y-28)

x-12=3y-84

y-12=3y-84

72=2y

x=y=36

Пошаговое объяснение: