розгорнутий кут поділений на три частини так.що перший із утворених кутів у 2 рази менший другого

та у3рази менший третього.знайти градусну міру кожного з кутів та побудувати їх.

Ответы на вопрос

Отвечает Лопаткина Кира.
Нехай перший кут буде х тоді другий х+2=2х ,третій х+3=3х. Розгорнутий кут має 180 градусів.
Маємо рівняння
х+2х+3х=180
6х=180
х=180:6
х=30
1)2х=2*30=60 другий кут
2)3х=2*30=90 третій кут