склади задачу за коротким записом і розв'яжи її Ячменю-240кг, пшениці -?, у 2рази більше, ніж

ячменю, кукурудзи -?, у 8разів менше, ніж ячменю і пшениці

Ответы на вопрос

Отвечает Бакшинов Эдик.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Отвечает Юнаев Никита.

1)240*2=480(кг)-пшениці

2)480:8=60(кг)-кукурудзи

Пошаговое объяснение: