Висіяли 36 кг пшениці, ячменю - у 6 разів менше, ніж пшениці, а кукурудзи - у 8 разів більше, ніж

ячменю. Скільки кілограмів кукурудзи висіяли?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Андрей.

Ответ:

1)36:6=6(кг)

2)6×8=48(кг)

В-дь: висіяли 48 кг кукурудзи.