У першому хорі було в 3 рази більше співаків ніж у другому.Після того як з першого хору пішло 15

співаків а до другого прийшло 9 співаків в обох хорах стало порівно .Скільки співаків в 2 хорі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Дегтярёв Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

нехай в другому хорі спочатку було Х співаків, тоді в першому - 3х

3х - 15 = х + 9

3х - х = 9 + 15

2х = 24

х = 24 : 2

х = 12 співаків було в другому хорі спочатку

Отвечает Арабаджи Эмма.

3x-15 - в первом хоре

x+9 - певцов во втором хоре

Составим уравнение:

 3x-15=x+9

 3x-x=9+15

 2x=24

 x=12- певцов было изначально во втором хоре

Проверка:

3*12-15=12+9

36-15=12+9

21=21

Ответ: изначально во втором хоре было 12 певцов