Знайди периметр прямокутника, якщо його площа 21см,а довжина7см


Ответы на вопрос

Отвечает Постельняк Мария.

Ответ:

20см

Пошаговое объяснение:

ширина  = площа/довжину = 21/7 = 3см

периметр = 2(7+3) = 20 см