Розчин містить 5% солі. Яка маса розчину, якщо солі в ньому 40г?


Ответы на вопрос

Отвечает Сотникова Настя.

Ответ:

800г.

Пошаговое объяснение:

Пропорція

5%-40 г.

100%-х г.

Х=100*40/5=4000:5=800 (г.) Маса розчину

Відповідь:800 грам маса розчину