У понеділок туристи пройшли 25 км, у вівторок на -20% більше, ніж у понеділок, а в середу на 10%

менше ніж у вівторок. Скільки кілометрів у середньому проходили туристи щодня? (Число округліть до десятих)

Ответы на вопрос

Отвечает Приловский Саня.
Понедельник - 25 км
Вторник - 25 + (25 * 0,20) = 25 + 5 = 30 км
Среда - 30 - (30 * 0,10) = 30 - 3 = 27 км

(25+30+27):3 = 82:3 = 27,3 - в среднем проходили туристы
Отвечает Фролов Александр.

Ответ:

25+5=30(во вторник)

30-3=27(В среду)

ответ:27 км в среду