У понеділок туристи пройшли 25 км, у вівторок — на 20 % більше, ніж у понеділок, а в середу — на 10

% менше, ніж у вівторок. Скільки кілометрів у середньому проходили туристи щодня?

Ответы на вопрос

Отвечает Sindukova Natasha.

Ответ:

Понедельник - 25 км

Вторник - 25 + (25 * 0,20) = 25 + 5 = 30 км

Среда - 30 - (30 * 0,10) = 30 - 3 = 27 км

(25+30+27):3 = 82:3 = 27,3 - в среднем проходили туристы

Пошаговое объяснение:

Отвечает Мурадян Миша.

Відповідь:

27.3333333333км

Покрокове пояснення:

25:10=2,5*2=5+25=30км вівторок

30:10=3=30-3=27км середа

25+30+27=82:3=27.3333333333