Дано координати трьох вершин прямокутника АВСД: А(-4;-2); С(2; 4) і Д(2; -2). а) Накресліть цей

прямокутник; б) Знайдіть координати вершини В; в) Знайдіть координати точки перетину АС та ВД; г) Обчисліть периметр і площу прямокутника, вважаючи, що довжина одиничного відрізка координатних осей дорівнює 1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Стахов Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

б) В(-4;4)

в) (-1;1)

У мене вийшов квадрат, тому я обчислюю площу і периметр квадрата

АД=4+2=6(см)

P=АД×4

P=6×4=24(см)

S=АД²

S=6²=6×6=36(см²)