Дано координати трьох вершин прямокутника АВСД: А(-4;-2); С(2;4) і Д(2;-2). Накресліть цей

прямокутник; Знайдіть координати вершини В; Знайти координати точки перетину діагоналей прямокутника; Обчисліть площу і периметр прямокутника, вважаючи, що довжина одиничного відрізка координатних осей дорівнює 1 см. Варинанты ответов (их несколько) (-2;2) (-1;2) 9 см2 ; 12см (-4;4) 36см2 ;24см (-4; - 4) 18см2; 81см (-1;1)

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

B(-4;4)

F(-1;1)

P=24 см

S=36 см2

Пошаговое объяснение:

  • B(-4;4)
  • точка перетину діагоналей прямокутника : F(-1;1) #для удобства позначил буквой
  • P=2*(6+6)=24 (см) , либо P=4*6 =24 (см)
  • S= 6*6 = 36 (см2) #см в квадрате