Завезли 250 підручників,що є 5/8 від усіх книг. Скільки всього завезли книг?


Ответы на вопрос

Отвечает Колочев Кирилл.

Відповідь:

всього 400 книг

Покрокове пояснення:

1)250 * 5\8 = 250 * 8 : 5=2000 :5=400(книг) - усього

Отвечает Солодягина Диана.

Ответ:

400

Пошаговое объяснение: