На новий навчальний рік до школи привезли підручники.5/18 усіх підручників передали до початкової

школи, 11/18 - до середньої школи, а решту підручників- до старших класів.Скільки всього підручників привезли до школи?

Ответы на вопрос

Отвечает Хроленко Екатерина.

1) 5\18+11\18=16\18 усіх підручників передали до початкової школи та  до середньої школи

2) 1-16\18=18\18-16\18=2\18=1\9 підручників-привезли  до старших класів.

   Оскільки  усі привезені підручники поділили на 18 частин, то вони складали 18\18