Автобус проїхав 3км, що становить 3/4 шляху, який він має проїхати. Скільки км йому залишилося

проїхати?

Ответы на вопрос

Отвечает Zinulla Nurali.

Ответ:

1) 3/3=1 (1/4) шляху

2) 1*4=4 (км) весь шлях

3)4-3=1 (км) залишилося

Відповідь: залишилося проїхати 1 км