В одному ящику в 2 рази більше яблук, ніж у другому. Коли з першого ящику взяли 5 яблук, а в другий

поклали 7 яблук, то в обох ящиках яблук стало порівну. Скільки яблук було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

Відповідь:12 і 24 яблука

Покрокове пояснення:

2х-5=х+7

2x-x=7+5

x=12(ябл.)- в 2 ящику

12×2=24(ябл.)- в 1 ящику