Перше завдання.Скільки пройшли туристи кылометрів за два дніт, якщо відомо щотпершого дня вини

прошли 2/5 усього шляху, що становить 8км? Друге завдання. З молока виходить 8% сиру .Скільки сиру одержатб із 300кг молока? 3 завданят.За 3кг.огірків заплатили 46,5 грн .Скільки коштує 1кг огірків ? 4 завдання. Купили 3кг огірків по 5,2 грн за 1кг. Скількитзаплатили грн. за за огірки?

Ответы на вопрос

Отвечает Добролюбов Семён.

Відповідь:

1) 20км

2) 24 кг

3)15,5 грн.

4)15,6 грн.

Покрокове пояснення:

1. 8*5/2=20 км(пройшли туристи)

2. 300*8% : 100% =3*8=24( кг ) сиру

3.46,5:3=15,5 (грн.) вартість 1 кг огірків

3*5,2=15,6 (грн.) заплатили за 3 кг огірків

Отвечает Сульдина Настя.

20 км

Пошаговое объяснение:

8 км- 2/5

Х км-5/5

Х = 8*5/5:2/5= 8*1*5/2= 20 км- всього пройшли туристи за два дні