Перше завдання.Скільки пройшли туристи кылометрів за два дніт, якщо відомо щотпершого дня вини
прошли 2/5 усього шляху, що становить 8км? Друге завдання. З молока виходить 8% сиру .Скільки сиру одержатб із 300кг молока? 3 завданят.За 3кг.огірків заплатили 46,5 грн .Скільки коштує 1кг огірків ? 4 завдання. Купили 3кг огірків по 5,2 грн за 1кг. Скількитзаплатили грн. за за огірки?Ответы на вопрос
Відповідь:
1) 20км
2) 24 кг
3)15,5 грн.
4)15,6 грн.
Покрокове пояснення:
1. 8*5/2=20 км(пройшли туристи)
2. 300*8% : 100% =3*8=24( кг ) сиру
3.46,5:3=15,5 (грн.) вартість 1 кг огірків
3*5,2=15,6 (грн.) заплатили за 3 кг огірків
20 км
Пошаговое объяснение:
8 км- 2/5
Х км-5/5
Х = 8*5/5:2/5= 8*1*5/2= 20 км- всього пройшли туристи за два дні
Перше завдання: Якщо у перший день туристи пройшли 2/5 від загального шляху, який становить 8 км, то вони пройшли (2/5) * 8 = 16/5 км. За два дні туристи пройшли 16/5 км + x км, де x - кількість кілометрів, яку вони пройшли другого дня. Не вказано, скільки вони пройшли в другий день, тому задачу неможливо розв'язати.
Друге завдання: Якщо з 300 кг молока виходить 8% сиру, то кількість сиру можна вирахувати, помноживши масу молока на відсоток сиру: 300 кг * (8/100) = 24 кг сиру.
Третє завдання: Якщо за 3 кг огірків заплатили 46,5 грн, то ціна 1 кг огірків дорівнює 46,5 грн / 3 кг = 15,5 грн/кг.
Четверте завдання: Якщо купили 3 кг огірків по 5,2 грн за 1 кг, то загальна ціна становить 3 кг * 5,2 грн/кг = 15,6 грн за огірки.
Похожие вопросы
Топ вопросов за вчера в категории Математика
Последние заданные вопросы в категории Математика
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
