Знайдіть корінь рівняння 7(x – 2) = 6(x + 1);


Ответы на вопрос

Отвечает Аленочка Алена.

7 \times (x - 2) = 6 \times (x + 1) \\ 7x - 14 = 6x + 6 \\ 7x - 6x = 6 + 14 \\ x = 20