Ширина пр. паралепітеда дорівнює 5,6см, що становить 7/15 його довжина і висота становить 40%

довжини обчисліть об'єм паралепітеда ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрелец Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1. 5.6× 7/15=12 см довжина

2. 12×0.4 =4,8 см висота

3. 5.6×12×4,8= 276,48 об'єм