Сума трьох послідовних непарних чисел дорівнює 117.Знайди ці числа. ❤


Ответы на вопрос

Отвечает Кмін Анюта.

Відповідь:37 39 41

Покрокове пояснення:

Х перше число

Х+2 друге число

(Х+2)+2= х+4 третє число

Разом:

Х+ х+2+ Х+4=117

3х+6=117

3х=117-6

3х=111

Х=111:3

Х=37 перше число

Х+2=39 друге число

Х+4=41 третє число

37+39+41=117