Сума трьох послідовних непарних чисел дорівнює 117. Знайди добуток найменшого і найбільшого з цих

чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Александр.

Відповідь: 1517

Покрокове пояснення:

Нехай найменше з 3-х чисел = х, тоді друге х+2, а третє (х+2)+2=х+4. Сума трьох чисел становить:

х + х +2 + х +4 = 117

3х = 117 - 2 - 4

3х=111

х = 111:3

х = 37 найменше з тьох чисел;

х +2=39 друге число;

х+4=41 найбільше число;

37*41=1517 добуток найменшого і найбільшого чисел.