2) Сума трьох послідовних непарних чисел дорівнює 111. Знайди ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Ганьшин Данила.

Ответ:

35, 37, 39

Пошаговое объяснение:

х- перше

х+2 - друге

х+4- третє

х+х+2+х+4=111

3х=111-6

3х=105

х=105/3

х=35 -перше

35+2=37 друге

35+4=39 третє