Знайдіть 7/9 числа 5/21 якого дорівнює 315


Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Арсений.

Відповідь: 1029

шукаємо початкове число 315 :  5/21 = 315* 21/5 = 1323

тепер шукаємо 7/9 від цього числа 1323       1323* 7/9=1029

Покрокове пояснення: