Середнє арійфметичне чисел 4,2 та y дорівнює 4. Якому числу дорівнює y ? Помогите пожалуйста,

срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Патієвич Женя.

Среднее арифметическое чисел - это сумма всех чисел, делённая на их количество.

(4,2 + у) : 2 = 4

4,2 + у = 4 · 2

4,2 + у = 8

у = 8 - 4,2

у = 3,8

Вiдповiдь: 3,8.

Отвечает Демидов Кирилл.

Ответ:

6

Пошаговое объяснение:

1) 4+2+y якщо середнє арифметичне дорівнює 4 нехай сума чисел 4+2+у=12 перевіряємо 12/4=3 підходить отже у=12-4-2=6