Обчисліть і розташуйте у порядку зростання. 1) Середнє арійфметичне чисел 5, 6; 12,9. 2) Середнє

арійфметичне чисел 10,9; 8; 9,18; 3) Середнє арійфметичне чисел 8,3; 7,9; 9,5; 10,62. Помогите решить, срочно, пожалуйста!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Чугаева Валерия.

Ответ:

3) 8,3+7,9+9,5+10,62=36,32; 36,32/9,08

1) 5,6+12,9=18,5; 18,5/2=9,25

2)  10,9 +8+9,18=28,08; 28,08/3=9,36