Іван Іванович читав книгу,у якій 440 сторінок,4 дні . Першого- 3\11 книги,другого-62,5%

остачі.Третього й четвертого остачу,при чому за 3 день він прочитав у 3 рази більше,ніж за 4. Скільки сторінок він читав кожного дня

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Саша.

Ответ:

120 ст, 200 ст, 90 ст, 30 ст.

Пошаговое объяснение:

1) 440*  3/11=120 ст -  1 д

2)440-120=320 ст - остача

3)  320*0,625=200 ст - 2 д

4)320-200=120 ст - 3 і 4 д

5)120/4*3=90 ст - 3 день

6) 120-90=30 ст