Теңдеулер жүйесін алмастыру тәсілімен шешіңіз: [5] { х+ 2у =11, { 9х +15у = 18. Бағалау

критерилері тапсырмалар Дискриптор ұпай

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

х = -43   у = 27

Пошаговое объяснение:

х = 11 - 2у

9 (11-2у) + 15у = 18

99 - 18у + 15у = 18

3у = 81

у = 27

х = 11 - 2*27 = -43