Теңдеулер жүйесін қосу тәсілімен шешіңіз:x-y-8=0  x+y-46=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Тимофей.

Ответ:

x = 27

y = 19

Пошаговое объяснение:

x - y -8 = 0

x + y - 46 = 0

———————

2x - 54 = 0

x + y - 46 = 0

———————

x = 27

x + y - 46 = 0

———————

x = 27

27 + y - 46 = 0

———————

x = 27

y = 19