Два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст, відстань між якими 232 км.

Рухаючись рівномірно, вони зустрілися через 2 години. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо один з них їхав швидше на 8 км/год. ОТДАЮ 20 БАЛЛОВ!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Глух Максим.

Пусть х км/ч - скорость одного автомобиля, тогда (х + 8) км/ч - скорость другого автомобиля. Уравнение:

(х + х + 8) · 2 = 232

2х + 8 = 232 : 2

2х + 8 = 116

2х = 116 - 8

2х = 108

х = 108 : 2

х = 54 (км/ч) - скорость одного автомобиля

54 + 8 = 62 (км/ч) - скорость другого автомобиля

Вiдповiдь: 54 км/год i 62 км/год.