знайдіть периметер трикутника якщо одна сторона дорівнює 53/8 см, друга - на 22/8 більша за першу а

третя на 16/8 менша ща другу​

Ответы на вопрос

Отвечает Теплоухова Дарья.
1 сторона - 53/8
2 сторона- 53/8 + 22/8
3 сторона - (53/8 + 22/8) - 16/8

53/8 + (53/8 + 22/8) + ((53/8 + 22/8) - 16/8) =
53/8 + 75/8 + 59/8 = 187/8 = 23 3/8