екі велосипедші қарама қарсы V1=12км/сағ;V2=14км/сағ жылдамдықпен жүрін 2сағатта кездесті олар

қанша км жол жүрді? пажалуста мне Срочна нужна​

Ответы на вопрос

Отвечает Бундаш Олег.

Ответ:қашықтықты табу үшін жылдамдықты уақытқа бөлеміз

S1=12÷2=6

S2=14÷2=7

S=7+6=13

Ж:13

Пошаговое объяснение:қате болса сорри