Бригада за перший день зорала 5\12 усієї ділянки, за другий — 4\7 площі, що залишилась, а за

третій — решту 216 га. Знайти площу всієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Тимченко Артём.

Ответ:

648 га.

Пошаговое объяснение:

Нехай площа ділянки х га.

В перший день зорано 5х/12 га.

В другий день зорано 4/7(х-(5х/12))=4/7 * 7х\12 = х/3 га

х - 5х/12 - х/3 = 216

х/4 = 2592

х=648

Площа ділянки 648 га.