Тракторна бригада зорала першого дня 2/7 запланованої площі, а другого дня -частину, що

залишилася.Яку площу зорала бригада першого і яку другого дня, якщо другого дня вона зорала на 84 га більше ніж першого?

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Павло.
1)5/7-2/7=3/7(частини)- на 3 частини більше в другий день;
2) 84:3=28(га)-одна частина;
3) 28*2=56(га) - зорала першого дня;
4) 28*5 =140(га) - зорала другого дня!