Число 8,5 середнє арифматичне двох чисел:6,4 та x.Знайдіть x Зараз дали 10 хвилин щоб зробила я я

не встигаю допоможіть якщо ви люди!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Платунов Михаил.

Ответ:

10,6

Пошаговое объяснение:

(х+6,4):2=8,5

х+6,4=8,5*2

х= 17-6,4

х=10,6

Отвечает Мурашко Александр.

Відповідь:

10,6

Покрокове пояснення:

(х+6,4)/2=8,5

х+6,4=8,5*2

х= 17-6,4

х=10,6