На полиці стояло 36 книжок, із них 9 були підручники. Який відсоток усіх книжок складають

підручники?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:25%

Пошаговое объяснение:

Пропорция

36-100%

9-х книжек

9*100/36=25%

Отвечает Кумыков Тимур.

Ответ:

25%

Пошаговое объяснение:

36-100%

9-х%

Х= 9*100/36= 25%- складають підручники