На полиці стояли 64 книги. з них 25% становлять підручники. Скільки підручників стояло на полиці?​


Ответы на вопрос

Отвечает Санько Костя.

Ответ:

64 - 100%

х - 25%

складаємо пропозицію.

 \frac{64}{x}  =  \frac{100}{25}

x =  \frac{64 \times 25}{100 }

х= 16

16 підручників

Отвечает Малина Лена.

Ответ:

16 підручників

Пошаговое объяснение:

100% - 64 книги

25% - х книг

х = (25*64)/100 = 16 (підручників)

(відміть, будь ласка, як кращу відповідь, буду вдячна)