Радіус кола дорівнює 8,11 см. Значення числа π≈3,14. Визнач довжину C цього кола (відповідь

округлити до сотих, якщо остання цифра 0, тоді її не записуй. Наприклад: 3,20 = 3,2).

Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ваня.

Ответ:

50,93 см длина окружности.

Пошаговое объяснение:

Дано:

R=8,11cm

π=3,14

C=?

Решение

С=2πR

C=2*3,14*8,11=6,28*8,11=50,9308 см

Округлить до сотых

50,9308≈50,93 см

Ответ: 50,93 см